وکیل مهاجرت کانادا

حساسیت پرونده های مهاجرتی کشور کانادا، بقدری بالاست که یک اشتباه می تواند موجب شکست یک پرونده مهاجرتی شود. از اینرو، پروسه ی مهاجرت باید الزاما توسط وکیل مهاجرت کانادا انجام شود. علاوه بر دانش وکیل مهاجرت به کانادا، تجربه او نیز به شدت در موفقیت پرونده های مهاجرتی تاثیر گذار است.

تجربه و سابقه کار درخشان دریم گیت سرشار از پرونده های موفق مهاجرتی به کانادا است. دریم گیت با پشتوانه دانش و تجربه وکلای رسمی مهاجرت به کانادا، برای شما بهترین روش مهاجرت به کانادا را انتخاب می نماییم.

بررسی شرایط متقاضی مهاجرت به کانادا

هر کس شرایط خاص خود را دارد. مسلماً نسخه واحدی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا وجود ندارد، ولی راه های قانونی زیادی هستند که شما می توانید از طریق آن ها ویزای کانادا را دریافت نمایید. در موسسه مهاجرتی دریم گیت، از طریق وکالای رسمی مهاجرتی کانادا، ابتدا شرایط متقاضی بررسی و متناسب با وضعیت او روش های ممکن مهاجرت پیشنهاد داده خواهد شد. به طور کلی روشهای مهاجرتی به کشور کانادا بسیار متنوع می باشد که هر روش برای گروه خاصی از متقاضیان پیش بینی شده است.

گام اول مهاجرت به کانادا با تکمیل فرم ارزیابی رایگان دریم گیت

در وب سایت دریم گیت، فرم ارزیابی رایگان قرار داده شده است. شما با تکمیل این فرم اطلاعات لازم برای تشخیص بهترین روش مهاجرت به کانادا را به وکلای رسمی ما ارسال خواهید کرد. بعد از بررسی دقیق توسط وکلای موسسه، با پکیج مناسب مهاجرتی با شما تماس گرفته خواهد شد.

بررسی روش های مختلف مهاجرت با وکیل مهاجرتی کانادا

همان‌طور که اشاره شد، یازده روش مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که تنها وکلای مجرب رسمی کانادا با جزئیات حقوقی آن ها آشنا هستند. متأسفانه سالیانه افراد زیادی سرمایه و پول خود را در استخدام اشتباه وکیل از بین می برند. بخشی از اشتباهات وکالت مربوط به شناخت ناکافی وکیل از جزئیات روش های متنوع مهاجرتی به کانادا است. ما خود را مسئول می دانیم که اولاً شما را با روش های مختلف مهاجرت به کانادا آشنا کنیم و ثانیاً در مراحل اخذ ویزا و تهیه مدارک مورد نیاز برای مصاحبه به شما کمک نماییم.

فراموش نکنید که اصل اول و مهم دریم گیت صداقت است، بنابراین ما در هیچ مرحله ای به شما توصیه نمی کنیم که در تکمیل جزئیات اطلاعاتی خود به اشتباه موضوعی را نادرست انعکاس دهید، بلکه ما در کمال درستی و صداقت با روش های قانونی موجود، بهترین راه اخذ ویزای دائم کانادا را به شما نشان خواهیم داد، بهترین راهی که مختص به شما و شرایط زندگی شما است و آن راه را از هر نظر تضمین خواهیم نمود.

مشورت با وکیل مهاجرتی کانادا برای روش اکسپرس اینتری

عموماً روش اکسپرس اینتری محبوب ترین روش مهاجرت به کانادا محسوب می گردد. اطلاعات دقیق شما در زمینه سوابق شغلی و تحصیلی، میزان تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه، داشتن دعوت‌نامه شغلی و داشتن خویشاوند نزدیک در کانادا و … مورد بررسی دقیق وکلای دریم گیت قرار می گیرند.

فاکتورهایی که ذکر شد مهم ترین امتیازات متقاضیان برای مهاجرت در این روش محسوب می شود. توجه داشته باشید که روش اکسپرس اینتری روش محبوب و پر رقابتی است، چرا که پروسه اخذ ویزا در این روش نسبتاً سریع است و بعضاً افراد در کمتر از یک سال می توانند ویزای دائم زندگی در کانادا را برای خود و خانواده خود دریافت نمایند.

مزیت دوم روش مهاجرت سریع کانادا اکسپرس اینتری، حمایت های دولت کانادا از افرادی است که با این روش اقدام به مهاجرت می کنند. ضمناً ورود رزومه کاری افراد به استخر استعداد یا همان pool امکان صدور دعوت‌نامه کاری توسط کارفرمایان کانادایی را نیز فراهم می آورد. بنابراین بعضاً افراد با پیدا شدن یک شغل ایده آل، امتیاز کافی را در این روش بدست آورده و راهی کانادا می شوند.

اگر متقاضی این روش از مهاجرت هستید، حتماً باید اطلاعات دقیقی از شرایط خود به وکیل مهاجرت دریم گیت ارسال نمایید. اگر تا کنون برای گرفتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه اقدام نکرده اید، باید بدانید که مهاجرت در این روش نیازمند ارائه مدرک معتبر زبان است و اگر  این مدرک زبان ارائه نشود، عملاً با توجه به امتیاز بالای این بخش، شانس اخذ اقامت برای شما کم خواهد شد.

آیا گرفتن مدرک زبان فرانسه در روش اکسپرس اینتری لازم است؟

زبان رسمی استان کبک و شهر مدرن مونترال زبان فرانسه است. موفقیت کاری یا حتی تحصیلی شما در این مناطق وابسته به میزان تسلط شما به زبان فرانسه است. داشتن زبان فرانسه در روش مهاجرت سریع اکسپرس اینتری ، الزامی نیست، ولی می تواند به امتیازات شما کمک کند.

البته گاهی اوقات، وکلای ما با توجه به رشته تحصیلی شما و نیازمندی استان کبک، ممکن است توصیه به تقویت زبان فرانسه نمایند. زبان فرانسه در مهاجرت به استان کبک دارای امتیاز خوبی است.

بنابراین اگر وقت و حوصله دارید، حتی برای مناطق انگلیسی زبانی همچون تورنتو نیز زبان فرانسه می تواند دارای امتیاز خاص خود باشد. این زبان در کانادا زبان دوم مردم این کشور است و عموماً موجب پیشنهادات شغلی بهتری برای متقاضیان مهاجرتی می شود.

لطفابه این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]